Mūzikas grupa

Privātie pasākumi

Kāzas, dzimšanas dienas un citi privātie pasākumi.

Korporatīvie pasākumi

Ballītes, kompānijas jubilējas, svinīgas vakarinās.

Sporta

spēles

Vakara muzikālais noformējums.

Lieli pasākumi

Biznesa

prezentācijas.Pilsētas svētki.

Rock’n’Berries  

ir 5 mūziķu komanda, kas apvieno dažādu muzikālo

pieredzi, stilus un formātus, atspoguļojot tos populāros skaņdarbos.

                 Grupa Rock’n’Berries ir dibināta 2013. gada jūnijā, taču jau paspējusi sevi pieteikt uz Latvijas mūzikas skatuves. Pēdējo 2 gadu laikā tā ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu Rīgas nakts klubu dzīvē.

Rock’n’Berries izceļas ar orģināliem priekšnesumiem koncertu laikā, tādēļ uz skatuves vienmēr ir jūtama milzīga enerģija un pašatdeve, kas klausītājus neatstāj vienaldzīgus un tiem sniedz neaizmirstamas emocijas.

Grupa ir sniegusi savus priekšnesumus vairākos restorānos un kultūras pasākumos gan Rīgā, gan arī ārpus tās robežām, rūpējoties par lielisku muzikālo baudījumu to apmeklētājiem, tai skaitā grupa ir uzstājusies Rīgas pilsētas svētkos, iesildījusi vietējās hokeja komandas fanus arēnā Rīga, izklaidējusi pasažierus uz kruīza prāmja “Tallink”, kā arī koncertējusi ārpus Latvijas robežām.

Rock’n’Berries repertuārs sastāv ne tikai no klasiskajiem Rock, POP un Rock & Roll žanru skaņdarbiem un šobrīd topos esošajiem popmūzikas hītiem, bet arī no pašu sacerētām kompozīcijām. 2016. gada maijā apvienība laidusi klajā savu debijas albumu ar nosaukumu “Smoothie Call” un devusies albuma prezentācijas tūrē tādās valstīs kā Lietuva, Rumānija, Bulgārija un Grieķija.Šis albums tika arī nominēts divās kategorijās Latvijas mūzikas gada balvas pasniegšanas ceremonijā “Zelta mikrofons” kā labākais pop albums un labākā gada debija. 2017. gada sākumā grupa Rock’n’Berries pieteica savu dalību Latvijas Eirovīzijas dziesmu atlases konkursā “Supernova” ar dziesmu “Feel the love”, kura pārvarēja konkursa pirmo kārtu iekļūstot ceturtdaļfinālā. 

Rock’n’Berries parūpēsies par kvalitatīvu mūziku un priekšnesumu Jūsu pasākumā un iekustinās pat visneiekustināmākos klausītājus!

SERVISS

 

 

 

Grupas sastāvā - profesionāli, atbildīgi un uzticami mūziķi.

 

PIEREDZE

 

 

 

 

 

Iemiļoti un iecienīti kāzu, korporatīvo un publisko pasākumu mākslinieki.

REPERTUĀRS

 Populāru dziesmu kaverversijas ( Rock, Rock & Roll, Jazz, Funk žanru skaņdarbiem līdz topos esošajiem popmūzikas hitiem un iemīļotām latviešu kompozīcijām), gan grupas oriģinālmūziku.

SATURS

 

 

 

Grupa izpilda dziesmas LV, RUS un ENG valodās.

 

_U2A9299_edited.jpg

Oskars Millers

Vokāls

_U2A9096_edited.jpg

Mārtiņš Sliede

Ģitāra

_U2A8487_edited.jpg

Kaspars Pļavnieks

Bungas

_U2A8353.jpg

Arnolds Jass

Taustiņi

_U2A8701_edited.jpg

Jānis Narbuts

Bass

78356284_2766179133395266_16677695036451

Anastasija Bondarenko

Menedžments

REZERVĒT GRUPU

Tava svētku grupa ir ŠEIT

+371 29213370

Sēko mūms 

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram