top of page

Mūzikas grupa

Rock’n’Berries ir 5 mūziķu komanda, kas apvieno dažādu muzikālo pieredzi, stilus un formātus, atspoguļojot tos populāros skaņdarbos.

Grupa Rock’n’Berries ir dibināta 2013. gada jūnijā, taču jau paspējusi sevi pieteikt uz Latvijas mūzikas skatuves. Pēdējo 2 gadu laikā tā ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu Rīgas nakts klubu dzīvē. 

Rock’n’Berries izceļas ar orģināliem priekšnesumiem koncertu laikā, tādēļ uz skatuves vienmēr ir jūtama milzīga enerģija un pašatdeve, kas klausītājus neatstāj vienaldzīgus un tiem sniedz neaizmirstamas emocijas. 

Grupa ir sniegusi savus priekšnesumus vairākos restorānos un kultūras pasākumos gan Rīgā, gan arī ārpus tās robežām, rūpējoties par lielisku muzikālo baudījumu to apmeklētājiem, tai skaitā grupa ir uzstājusies Rīgas pilsētas svētkos, iesildījusi vietējās hokeja komandas fanus arēnā Rīga, izklaidējusi pasažierus uz kruīza prāmja “Tallink”, kā arī koncertējusi ārpus Latvijas robežām. 

Rock’n’Berries repertuārs sastāv ne tikai no klasiskajiem Rock, POP un Rock & Roll žanru skaņdarbiem un šobrīd topos esošajiem popmūzikas hītiem, bet arī no pašu sacerētām kompozīcijām. 2016. gada maijā apvienība laidusi klajā savu debijas albumu ar nosaukumu “Smoothie Call” un devusies albuma prezentācijas tūrē tādās valstīs kā Lietuva, Rumānija, Bulgārija un Grieķija.

 

Šis albums tika arī nominēts divās kategorijās Latvijas mūzikas gada balvas pasniegšanas ceremonijā “Zelta mikrofons” kā labākais pop albums un labākā gada debija. 2017. gada sākumā grupa Rock’n’Berries pieteica savu dalību Latvijas Eirovīzijas dziesmu atlases konkursā “Supernova” ar dziesmu “Feel the love”, kura pārvarēja konkursa pirmo kārtu iekļūstot ceturtdaļfinālā. 

SERVISS

REPERTUĀRS

Grupas sastāvā - profesionāli, atbildīgi un uzticami mūziķi.

 Populāru dziesmu kaverversijas ( Pop, Rock, Rock & Roll, Jazz, Funk žanru skaņdarbiem līdz topos esošajiem popmūzikas hitiem un iemīļotām latviešu kompozīcijām), gan grupas oriģinālmūziku.

PIEREDZE

SATURS

Iemiļoti un iecienīti kāzu, korporatīvo un publisko pasākumu mākslinieki.

Grupa izpilda dziesmas LV, RUS un ENG valodās.

_U2A9299_edited.jpg

Oskars Millers

Vokāls

_U2A8677.jpg

Jānis Narbuts

Bass

_U2A8353.jpg

Arnolds Jass

Taustiņi

_U2A8487.jpg

Kaspars Pļavnieks

Bungas

_U2A9096_edited.jpg

Mārtiņš Sliede

Ģitāra

78356284_2766179133395266_1667769503645171712_n.jpg

Anastasija Bondarenko

Menedžments

bottom of page